logo-VilaMilica

dog-friendly booking-appraising

Akcie

Valentínsky víkend vo Vile Milica!

Užite si Valentínsky víkend v našom penzióne  2 noci pre 2 osoby s príjemným oddychom počas 2-hodinového vstupu do vodného sveta Aphrodite, fľaša šampanského a malé prekvapenie A aj keď nie ste vyznávači tohto sviatka, prídite si k nám len tak oddýchnuť. Cena pobytu je 90€ / 2 osoby. Dátum 16.-18.2.2018. Objednávajte na info@vilamilica.sk. Do predmetu uveďte Valentínsky víkend. TEŠÍME SA NA VÁS! 


Zľava do kúpeľného domu Aphrodite!

Ubytujte sa v penzióne Vila Milica a okrem výhodnej polohy (len 100m od kúpeľného domu Aphrodite) od nás dostanete  zľavu na 2-hodinový vstup do vodného sveta!

Zľava do reštaurácie Encián!

Nakoľko v našom penzióne neponúkame obedy ani večere, radi Vám to vykonpenzujeme v podobe 10% zľavy v reštaurácií Encián, ktorá je vzdialená len 5mińút pešej chôdze od penziónu!

Zľava do reštaurácie Slnečný Pavilón! 

Ak Vám nevadí dlhšia prechádzka, tak cca 15 minút od nášho penziónu sa nachádza výborná reštaurácia s priestrannou terasou Slnečný pavilón, kde sme pre Vás vybavili zľavu 15% na celú konzumáciu! Zľavu dostanete na našej recepcii pri ubytovaní. 

Zľava na bowling! 

Naši hosťom ponúkame taktiež 20% zľavu na bowling v Grun Ville vzdialenej len 5 minút pešej chôdze od nášho penziónu. Tešiť sa môžete na profesionálnu bowlingovú dvojdráha, biliardové stoly, či stolný futbal.